37°00′31″ N

8°56′35″ W

Surf 'n' Yoga Camp

pobyt

7 Dni

cena

2399zł*

wylot

28/11/2021

miejsca

30

Gospodarz

Adventure Keys

*Cena - 10% od ceny podstawowej dla osób które były już z nami na wyjeździe!

Ogólne informacje

2399zł*

Kiedy jesień w Polsce będzie już w pełni, a listopadowy deszcz za oknem zmyje ostatnie wspomnienia słonecznego lata, jedźcie z nami zażyć porządnej dawki witaminy D oraz endorfin na wyjątkowym, mocno surfingowym wyjeździe NO BAD TRIPS MAROKO do ciepłego Taghazout. Ogromny wybór różnorodnych spotów, słoneczne dni i temperatura oscylująca w granicach 25 stopni, pełna kolorów kultura oraz jeszcze bardziej kolorowa i pyszna kuchnia to tylko parę z wielu powodów, dla których wybraliśmy ten kierunek. Myśleliście kiedyś o obejrzeniu filmu surfingowego pod gołym niebem nad samym oceanem, chcecie poćwiczyć jogę w formie rozluźnienia po pełnych zajawy zajęciach surfingu albo podszkolić się w jeździe na deskorolce? Macie zdalną pracę, ale chcecie ją połączyć z życiem w ciepłym miejscu? Wszystkie te potrzeby zebraliśmy dla Was w jeden wyjazd: w formie jedno lub dwutygodniowej. Pakujcie bikini i boardshorty i odświeżmy razem smak lata w bardzo MAKAI, surferskim vibie.

2399zł*

* cena za pakiet Surf 'n' Yoga

 • Transfer z i na lotnisko w Agadir
 • 7 noclegów w hostelu Adventurekeys w Taghazout 
 • 8 dni pełnego wyżywienia, również w opcji vege/vegan/gluten free, jeden wieczór z BBQ 
 • Wypożyczenie deski i pianki 
 • 5 dni lekcji surfingowych pod okiem wykwalifikowanych instruktorów ISA z Maroko na poziomie początkującym  i średniozaawansowanym (lekcje są prowadzone w języku angielskim)
 • Transfery na spoty
 • Wycieczka do Paradise Valley i Argan Village – zamiennie z sesją freesurf
 • 1 lub 2 dni freesurfa, czyli rozwijania zdobytych umiejętności samodzielnie
 • Codzienne poranne i wieczorne zajęcia yogi z naszą yoginką Magdą
 • Zajęcia Zumby
 • Warsztaty oddechowe
 • Dostęp do sauny
 • Wieczorne warsztaty o surfingu, sprzęcie surfingowym i jak o niego dbać
 • Koszulka z wyjazdu od zajawkowej marki away.ke
 • Pokaz surfmovie pod gwiazdami
 • zdjęcia i filmiki z wyjazdu

Gwarancją miejsca jest wpłata zaliczki w wysokości 500zł. Jest ona zwrotna w przypadku odwołania lotów lub zamknięcia granic przez covid. W innym przypadku zamienia się w bon do wykorzystania na jakikolwiek inny wyjazd Makai

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy terminy turnusów, które nakładają się z bezpośrednimi lotami Ryanair na trasie Kraków – Agadir. 

Wylot: 28 listopada o 14:05 i przylot do Agadir o 17:45 

Powrót: 05 grudnia o 18:10 i przylot do Krakowa 23:50 

Tutaj czas może być kluczowy – bilety w dwie strony kosztują z wyprzedzeniem około 500zł w dwie strony, co jest bardzo korzystną ceną na tej trasie, natomiast jak to z tanimi liniami lotniczymi bywa cena ta może się zmienić. Jeśli znajdziecie lot, który będzie Wam bardziej odpowiadał prosimy o kontakt w celu ustalenia możliwości transferu z lotniska do hostelu.
Loty nie są uwzględnione w Cenie wyjazdu

 • 08.00 – Zajęcia jogi 
 • 09.00 – Śniadanie 
 • 10.00 – Transfer na plażę 
 • 10.30 – Zajęcia z instruktorem / Surfguiding 
 • 13.00 – Przerwa lunchowa na plaży 
 • 14.00 – Freesurf, czyli praktyka czyni mistrza 
 • 17.00/18.00 – Powrót do bazy
 • 18.30 – Yoga przy zachodzie słońca/oddech 
 • 19.30 – Kolacja 
 • 20.20 – Wieczorne atrakcje z Makai

  W takiej formie planujemy przeprowadzić 5 dni. 1 dzień przeznaczymy na wycieczkę do Paradise Valley oraz Argan oil village (dla chętnych w tym czasie zamienna opcja freesurf), a w ostatni dzień przed wylotem czeka nas wspólna sesja na spocie w Taghazout 🙂 Wieczorne atrakcje z Makai obejmą wszystko, co z zajawą na surfing jest związane. 

  • Welcome Party, czyli okazja do poznania wszystkich uczestników i nawiązania surfingowych przyjaźni na kolejne surfwypady
  • Videoanalizy z surfa, czyli omówienie Waszych postępów i ustalenie celów na kolejne sesyjki w celu zmaksymalizowania progresu
  • Surfmovie pod gwiazdami, czyli przygotowany specjalnie dla Was wyjątkowy pokaz filmowy na świeżym powietrzu
  • Warsztaty dotyczące sprzętu i tego, jak go dobierać oraz o niego dbać
  • Całonocne dyskusje na wszystkie tematy dookoła surfingu, podróży, deskorolki i wszystkiego co kochamy
  • Goodbye Party na zakończenie marokańskiej przygody
  • tańce marokańce przy grillu

No niestety, wiadomo jak jest. Nie przewidzimy tego, co się będzie dalej działo z pandemią, ale możemy Wam zagwarantować, że w przypadku zamknięcia granic czy jakiejkolwiek innej niesprzyjającej sytuacji, zaliczki trafią z powrotem na Wasze konta w wysokości 100% wpłaconej kwoty. Zostawiamy tutaj link, na którym znajdziecie aktualne informacje a propos stanu pandemii w Maroko:
 Maroko – Ministerstwo Spraw Zagranicznych – Portal Gov.pl (www.gov.pl)

Ocean

Pyszne jedzenie

Video analizy

Warsztaty o sprzecie

Top spoty

Yoga

Coworking space

Masaże

Miejsce

Zabierzemy Was do mekki afrykańskiego surfingu – Taghazout. To rybacka wioska położona nad Oceanem Atlantyckim przesiąknięta energią marokańskiej kultury. Dookoła tej klimatycznej wioski znajduje się wiele różnorodnych surfspotów działających w inny sposób w różnych warunkach, co daje nam gwarancję możliwości codziennego surfingu. Wybraliśmy dla Was hostel Adventurekeys, który jest w stanie zapewnić wszystko, czego na miejscu potrzebujemy. Zakwaterowanie w wieloosobowych pokojach, dostęp do: common room, tarasu z widokiem na ocean i miasteczko, sauny oraz jacuzzi. Zapewnione mamy również pełne wyżywienie, które obejmuje szeroki wybór lokalnych potraw przygotowywanych na miejscu w opcji regular/vege/vegan/glutenfree.
Najbliższa plaża jest w odległości kilkuminutowego spaceru, w równie bliskim zasięgu znajduje się malowniczy port i mnóstwo lokalnych restauracji oraz legendarny skatepark.

W duchu klimatu surfcampu przygotowane mamy dla Was 4-6 osobowe pokoje. Ich standard możecie sprawdzić bezpośrednio na stronie internetowej hostelu adventurekeys.com Istnieje dodatkowo płatna możliwość upgrade’u do pokoju dwuosobowego z prywatną łazienką, trzyosobowego z prywatną łazienką lub apartamentu 4 osobowego (2x dwuosobowe pokoje ze wspólną łazienką)

W hostelu znajduję się spokojne miejsce ze stabilnym dostępem do internetu. Jeśli pracujesz zdalnie i chcesz połączyć obowiązki z przyjemnością surfowania, to stworzyliśmy Ci taką możliwość . Opcja ta jest płatna dodatkowo w cenie 8 €/dzień, a przygotowana przestrzeń dostępna jest w wymiarze 24/7.

W promieniu 10km od Taghazout znajdziemy wiele spotów, które będziemy dopasowywać do Waszych różnych poziomów zaawansowania. Najpopularniejsze surf miejscówki w okolicy to chociażby legendarny Killer Point albo Banana Beach o wyjątkowo długiej, pięknej prawej fali. Postaramy się pokazać Wam większość z tych bajkowych spotów, jeśli nie z wody, to chociaż z brzegu, obserwując najlepszych z najlepszych. 

Yoga

surf21

Codziennie rano i wieczorem zaprosimy Was na sesje jogi, które nie tylko przygotują Was do spędzenia kilku godzin w ruchu, ale również pozytywnie nastroją i skoncentruje do przyswajania wiedzy przekazywanej przez naszych instruktorów surfingu. Praca z ciałem w asanach poprawi Waszą równowagę i skupienie na wykonywanych czynnościach w chwili obecnej. Relaksy, których z pewnością nie zabraknie, zaprowadzą Was do ciszy w sobie, jakiej trudno jest na co dzień doświadczyć w zabieganym świecie. Podczas porannych praktyk będziemy skupiać się na pobudzeniu ciała, otwarciu i przygotowaniu do treningów. Podczas wieczornej jogi czekają nas praktyki przede wszystkim regenerujące i odprężające, dzięki temu z pewnością następnego dnia nie zabraknie Wam sił do doświadczania kolejnych wyzwań na wodzie i poza nią! Dla zainteresowanych odbędzie się warsztat oddechu i medytacji. Będzie okazja dowiedzieć się jak i dlaczego warto medytować, jak medytacja zmienia funkcjonowanie umysłu i dlaczego tak często potrafi zmienić życie. Powiemy sobie, dlaczego oddech jest skarbnicą wiedzy o nas samych i naszym zdrowiu oraz jak oddychać, żeby utrzymywać jasność myślenia i wysoki poziom energii. (A na zakończenie zaprosimy Was na warsztat tańca.)

Instruktorka Yogi

Magda mówi o sobie, że jest entuzjastką znajdującą iskierki szczęścia w
małych rzeczach. Od dziecka eksploruje ruch w różnych jego formach-
najpierw przez wiele lat w tańcu, następnie dużo krócej w Fitnessie i
pilatesie, by bez reszty rozkochać się w jodze.
Prowadzi praktyki jogi metodą Iyngara. Jest certyfikowaną trenerką
neuromedytacji, trenerem oddechu metodą Butejki oraz oddechu
interwałowego. Dyplomowana instruktorka pilates z ośmioletnim
doświadczeniem w prowadzeniu zajęć rekreacji ruchowej. Absolwentka
Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku oraz dwuletniej Szkoły
Open Mind Yoga School, aktualnie studiuje psychologię na Uniwersytecie
Humanistyczno – Społecznym SWPS. Prywatnie miłośniczka nart, radosnej
muzyki i hamakowania w lesie.

Instruktorka Yogi

Magda mówi o sobie, że jest entuzjastką znajdującą iskierki szczęścia w
małych rzeczach. Od dziecka eksploruje ruch w różnych jego formach-
najpierw przez wiele lat w tańcu, następnie dużo krócej w Fitnessie i
pilatesie, by bez reszty rozkochać się w jodze.
Prowadzi praktyki jogi metodą Iyngara. Jest certyfikowaną trenerką
neuromedytacji, trenerem oddechu metodą Butejki oraz oddechu
interwałowego. Dyplomowana instruktorka pilates z ośmioletnim
doświadczeniem w prowadzeniu zajęć rekreacji ruchowej. Absolwentka
Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku oraz dwuletniej Szkoły
Open Mind Yoga School, aktualnie studiuje psychologię na Uniwersytecie
Humanistyczno – Społecznym SWPS. Prywatnie miłośniczka nart, radosnej
muzyki i hamakowania w lesie.

Dwie sesje dziennie. Poranna i wieczorna

Do dyspozycji mamy bardzo duży otwarty taras położony na 3 piętrze z widokiem na ocean. Joga w tym miejscu przy zachodzie słońca to coś magicznego!

Jeśli nie chcesz zabierać ze sobą maty – dostępne są one do wypożyczenia na miejscu razem z szarfami do air yogi

Planujemy przeprowadzić dla Was dodatkowo między innymi zajęcia zumby oraz warsztaty oddechowe.

Surfing

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczniesz z nami swoją przygodę z surfingiem, pierwsze fale masz już za sobą czy wycinasz cutbacka bez najmniejszego problemu – ten wyjazd to odpowiednie miejsce, żeby rozwinąć Twoje umiejętności dalej. W Taghazout mamy gwarancję codziennych, różnorodnych fal – w zależności od tego gdzie konkretnego dnia Was zabierzemy. Dzięki opiece zaprzyjaźnionych instruktorów z Maroko i naszej wspaniałej surf ekipy z Polski codzienne sesje surfa będą prowadzone w bezpiecznych warunkach a plaże będziemy dobierać do Waszego poziomu umiejętności. Nastawieni jesteśmy na progres, zdobywanie nowych skilli, ale przede wszystkim na zarażenie Was miłością do tego pięknego sportu i do oceanu i do świetnej zabawy.

Instruktorzy surfingu

Gabi to wariatka jakich mało! Prawdziwa surfbabka – jeździ swoim busem po Europie i nie może się zatrzymać. Zeszłą zimę przesiedziała w Portugalii, szlifując swoje surf skille. Surfing to jej drugie ja co potwierdziła medalem na tegorocznych Mistrzostwach Polski.

Jako instruktor ma doświadczenie na falach różnego rodzaju oraz sporo cierpliwości – zawsze chętnie Cię wysłucha i doradzi.

Nie tylko wymiata na wodzie, ale również nie próżnuje na brzegu – jeżeli Twoja decha woła o pomoc, warsztatowe skille Gabi dadzą jej drugie życie!

Gabi to wariatka jakich mało! Prawdziwa surfbabka – jeździ swoim busem po Europie i nie może się zatrzymać. Zeszłą zimę przesiedziała w Portugalii, szlifując swoje surf skille. Surfing to jej drugie ja co potwierdziła medalem na tegorocznych Mistrzostwach Polski.

Jako instruktor ma doświadczenie na falach różnego rodzaju oraz sporo cierpliwości – zawsze chętnie Cię wysłucha i doradzi.

Nie tylko wymiata na wodzie, ale również nie próżnuje na brzegu – jeżeli Twoja decha woła o pomoc, warsztatowe skille Gabi dadzą jej drugie życie!

Tak naprawdę ma na imię Mateusz, ale wszyscy mówią mu Groszek (chociaż z wyglądu bardziej przypomina kalafiora).
Jego przygoda ze sportami wodnymi zaczęła się od trenowania windsurfingu i po jakimś czasie przerodziła się również w zajawę na kajta i łapanie fal na surfingu.
Jest perfekcjonistą, więc można być pewnym, że jako instruktor poprowadzi kursanta w najlepszym dla niego kierunku.
Z przyjemnością uczy się nowych rzeczy i jeszcze chętniej wykorzystuje tę wiedzę w praktyce.
Uwielbia poznawać ludzi i ich historie, ponieważ każda z nich jest unikalna i daje szersze spojrzenie na świat.
Szczególnie podczas spędzania wolnego czasu, kiedy to umysł nadaje na pozytywnych falach.
Tak naprawdę ma na imię Mateusz, ale wszyscy mówią mu Groszek (chociaż z wyglądu bardziej przypomina kalafiora).
Jego przygoda ze sportami wodnymi zaczęła się od trenowania windsurfingu i po jakimś czasie przerodziła się również w zajawę na kajta i łapanie fal na surfingu.
Jest perfekcjonistą, więc można być pewnym, że jako instruktor poprowadzi kursanta w najlepszym dla niego kierunku.
Z przyjemnością uczy się nowych rzeczy i jeszcze chętniej wykorzystuje tę wiedzę w praktyce.
Uwielbia poznawać ludzi i ich historie, ponieważ każda z nich jest unikalna i daje szersze spojrzenie na świat.
Szczególnie podczas spędzania wolnego czasu, kiedy to umysł nadaje na pozytywnych falach.

Ten ziomek to niedoszły polski Kai Lenny. Chłopak w dwa tygodnie ogarnął skorpiona na surfie, prawie wyszedł z pierwszego heatu w mistrzostwach polski na windsurfingu w dyscyplinie wave, a do tego wszystkiego potrafi włożyć nogi w footstrapy na desce kitesurfingowej.

Teraz już bez żartów – Miquel to niezły skate kozak, sporą część wolnego czasu poświęca właśnie na deskorolkę, którą na pewno będzie chciał Was zarazić. Oprócz tego Michał to po prostu wspaniała, uśmiechnięta i pełna luzu osoba, którą musicie poznać!

Ten ziomek to niedoszły polski Kai Lenny. Chłopak w dwa tygodnie ogarnął skorpiona na surfie, prawie wyszedł z pierwszego heatu w mistrzostwach polski na windsurfingu w dyscyplinie wave, a do tego wszystkiego potrafi włożyć nogi w footstrapy na desce kitesurfingowej.

Teraz już bez żartów – Miquel to niezły skate kozak, sporą część wolnego czasu poświęca właśnie na deskorolkę, którą na pewno będzie chciał Was zarazić. Oprócz tego Michał to po prostu wspaniała, uśmiechnięta i pełna luzu osoba, którą musicie poznać!

Piter to czarny koń naszej drużyny – jeżeli istnieje chociaż cień szansy, że wejdzie prognoza, na pewno znajdziecie go na wodzie: na surfie, kajcie albo windsurfingu.

Chłop ma tyle entuzjazmu, że na mniej niż dwie sesje w ciągu dnia nie ma co liczyć. Drugie tyle energii idzie w serdeczność, z jaką Piter traktuje wszystkich dookoła oraz w głośny śmiech na wiecznie uśmiechniętej buzi, o czym na pewno przekonacie się już pierwszego dnia.
W wodzie jest bardzo pomocny i nigdy się nie złości gdy ktoś mu dropuje na fali (o ile nazwiecie to party wavem). Poza tym jest po prostu świetnym surferem, który zjada trzymetrowe krowy na śniadanie. Ostatnio był widziany w Nazare na zimowym swellu, ale specjalnie dla Was w tym roku wpadnie do Maroko!

Piter to czarny koń naszej drużyny – jeżeli istnieje chociaż cień szansy, że wejdzie prognoza, na pewno znajdziecie go na wodzie: na surfie, kajcie albo windsurfingu.

Chłop ma tyle entuzjazmu, że na mniej niż dwie sesje w ciągu dnia nie ma co liczyć. Drugie tyle energii idzie w serdeczność, z jaką Piter traktuje wszystkich dookoła oraz w głośny śmiech na wiecznie uśmiechniętej buzi, o czym na pewno przekonacie się już pierwszego dnia.
W wodzie jest bardzo pomocny i nigdy się nie złości gdy ktoś mu dropuje na fali (o ile nazwiecie to party wavem). Poza tym jest po prostu świetnym surferem, który zjada trzymetrowe krowy na śniadanie. Ostatnio był widziany w Nazare na zimowym swellu, ale specjalnie dla Was w tym roku wpadnie do Maroko!

Pakiety

Pakiet Surf 'n' Yoga

Yoga z widokiem na ocean przy zachodzącym słońcu i surfing na najlepszych afrykańskich falach… Brzmi zachęcająco? Yoga i surfing to wspaniałe połączenie, które wprowadzi Wasze ciało i umysł w harmonię. Mając to na uwadze, wraz z Magdą przygotowaliśmy dla Was pakiet wyróżniający się codziennymi zajęciami yogi. Poranna sesja w ramach rozruchu oraz wieczorna – regeneracyjna, która z pewnością przygotuje Was do kolejnego dnia na wodzie. Odbywać się one będą na naszym wspaniale położonym tarasie z widokiem na ocean i zachodzące za horyzontem słońce. Dodatkowo, w tym pakiecie możecie się spodziewać zajęć zumby czy warsztatów oddechowych. Niezależnie czy jesteś zaawansowanym surferem i wybierasz opcję surf-guiding, czy dopiero zaczynasz i jesteś bardziej za opcją beginner, za ten pakiet zapłacisz 2399zł. Jeśli nie jesteś zainteresowany yogą – mozesz wybrać któryś z poniższych pakietów.

 • Transfer z i na lotnisko w Agadir
 • 7 noclegów w hostelu Adventurekeys w Taghazout 
 • 8 dni pełnego wyżywienia, również w opcji vege/vegan/gluten free, jeden wieczór z BBQ 
 • Wypożyczenie deski i pianki 
 • 5 dni lekcji surfingowych pod okiem wykwalifikowanych instruktorów ISA z Maroko na poziomie początkującym  i średniozaawansowanym (lekcje są prowadzone w języku angielskim)
 • Transfery na spoty
 • Wycieczka do Paradise Valley i Argan Village – zamiennie z sesją freesurf
 • 1 lub 2 dni freesurfa, czyli rozwijania zdobytych umiejętności samodzielnie
 • Codzienne poranne i wieczorne zajęcia yogi z naszą yoginką Magdą
 • Zajęcia Zumby
 • Warsztaty oddechowe
 • Dostęp do sauny
 • Wieczorne warsztaty o surfingu, sprzęcie surfingowym i jak o niego dbać
 • Koszulka z wyjazdu od zajawkowej marki away.ke
 • Pokaz surfmovie pod gwiazdami
 • zdjęcia i filmiki z wyjazdu
Pakiet

Surf 'n' Yoga

pobyt

7 Dni

cena

2399zł

level

kazdy

Guiding

Makai

Pakiet

Surf-Guiding

pobyt

7 Dni

cena

2199zł

level

Zaawansowany

Guiding

Makai

Pakiet Surf Guiding

Jeśli potrafisz złapać już “zieloną falę”, ale nadal przydałyby Ci się porady korygujące Twoją technikę, selekcję fali czy dobór odpowiedniego spotu to ta opcja jest dla Ciebie!  Pomożemy Ci być bardziej samodzielnym, kompletnym surferem. Pływając razem, podpowiemy Ci, którą falę i w jakim momencie złapać i wyłapiemy błędy, które spowalniają Twój progres. Wideoanaliza pozwoli Ci dostrzec niedoskonałości, a w codziennych sesjach będziemy je na bieżąco eliminować. Wybierając ten pakiet jeździsz z ekipą Makai na spoty najlepiej działające przy danej prognozie. Cena pakietu w formie tygodniowej wynosi 2199 zł, istnieje szansa na przedłużenie wyjazdu do dwóch tygodni.

 • Transfer z i na lotnisko w Agadir
 • 7 noclegów w hostelu Adventurekeys w Taghazout 
 • 8 dni pełnego wyżywienia, również w opcji vege/vegan/gluten free, jeden wieczór z BBQ 
 • 7 dni surf guidingu z instruktorami ISA z Polski na poziomie średniozaawansowanym/zaawansowanym – ostra jazda no pain no gain – do 3 sesji dziennie. 
 • Dostęp do sauny
 • Videoanaliza progresu surfingowego
 • Wieczorne warsztaty o surfingu, sprzęcie surfingowym i jak o niego dbać
 • Koszulka z wyjazdu od zajawkowej marki away.ke
 • Pokaz surfmovie pod gwiazdami
 • Zdjęcia i filmiki z wyjazdu
 • Paliwo  na dojazdy na spoty naszym samochodem
 • Uwaga! Pakiet nie zawiera wypożyczenia sprzętu. Jeśli nie podiadasz swojej deski i pianki/ lub nie chcesz ich zabierać – daj nam znać, ogarniemy Ci coś na miejscu

Pakiet Beginner

Ta opcja jest stworzona dla osób, które swoją przygodę z surfingiem dopiero zaczęły lub właśnie chcą zacząć. Lokalni instruktorzy zadbają o Wasze bezpieczeństwo, wprowadzą Was w świat surfingu zarówno od strony teoretycznej, jak i praktycznej. Wasze postępy będziemy na bieżąco analizować na podstawie wykonywanych zdjęć i filmików z Waszych lekcji. Cena pakietu w formie tygodniowej wynosi 2099 zł, istnieje szansa na przedłużenie wyjazdu do dwóch tygodni. 

 • Transfer z i na lotnisko w Agadir
 • 7 noclegów w hostelu Adventurekeys w Taghazout 
 • 8 dni pełnego wyżywienia, również w opcji vege/vegan/gluten free, jeden wieczór z BBQ 
 • Wypożyczenie deski i pianki 
 • 5 dni lekcji surfingowych pod okiem wykwalifikowanych instruktorów ISA z Maroko na poziomie początkującym  i średniozaawansowanym (lekcje są prowadzone w języku angielskim)
 • Transfery na spoty
 • Wycieczka do Paradise Valley i Argan Village – zamiennie z sesją freesurf
 • 1 lub 2 dni freesurfa, czyli rozwijania zdobytych umiejętności samodzielnie
 • 2 poranne zajęcia z jogi
 • Dostęp do sauny
 • Wieczorne warsztaty o surfingu, sprzęcie surfingowym i jak o niego dbać
 • Koszulka z wyjazdu od zajawkowej marki away.ke
 • Pokaz surfmovie pod gwiazdami
 • zdjęcia i filmiki z wyjazdu
Pakiet

Pakiet Beginner

pobyt

7 Dni

cena

2099zł

level

Początkujący

Instruktorzy

Adventure Keys

Napisz do nas!